قوانین و مقررات :

مخاطب گرامی؛ قبل از هرگونه فعالیت در اپلیکیشن “پزشک یاب شمال”، قوانین و شرایط استفاده از آن را مطالعه کنید. در نظر داشته باشید تمامی فعالیت های این مجموعه، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و امیدواریم که بتوانیم خدمات شایسته ای به هم‌وطن های عزیزمان ارائه دهیم.

خدمت رسانی “پزشک یاب شمال” شامل دو دسته کلی پزشکان و بیماران است. پزشکان و مراکز درمانی می توانند پس از ارائه معتبرین ترین مجوزهای کاری، در این سامانه ثبت نام و اطلاعات خود را ثبت و بروزرسانی نمایند.
سایر مخاطبان نیز بدون هرگونه عضویت یا پرداخت مبلغی، می توانند به بانک جامع اطلاع رسانی پزشکان و مراکز پزشکی، دسترسی داشته و از خدمات این اپلیکیشن، استفاده نمایند.

تمامی اطلاعات و محتوای این مجموعه، متعلق به مجموعه “پزشک یاب شمال” بوده و هرگونه سو استفاده از اطلاعات با توجه به سیستم امنیتی اپلیکیشن (و ثبت آدرس های آی پی)، قابل پیگیری است و مطابق با قوانین پلیس فتا، با متخلفین برخورد خواهد شد.
تیم “پزشک یاب شمال” تمام تلاش خود را به کار گرفته است که با قرار دادن فیلترینگ درست محتوا، اطلاعات صحیحی را از پزشکان و مراکز، به مخاطبان ارائه دهد؛ اما انتخاب نهایی پزشک توسط بیمار و مسائل و موارد پس از آن، ارتباطی به این برنامه نخواهد داشت.